Menu
Košík

V súvislosti s opatreniami zamedzujúcimi šíreniu Corona vírusu SARS-CoV-2, je spôsob platby do odvolania obmedzený na:
Platba kartou, Prevodným príkazom a PayPal

Biolampa BioNase, liečba sennej nádchy a nádchy alergického pôvodu

Biolampa BioNase, liečba sennej nádchy a nádchy alergického pôvodu
Biolampa BioNase, liečba sennej nádchy a nádchy alergického pôvodu
Biolampa BioNase, liečba sennej nádchy a nádchy alergického pôvodu
Biolampa BioNase, liečba sennej nádchy a nádchy alergického pôvodu
Biolampa BioNase, liečba sennej nádchy a nádchy alergického pôvodu
Biolampa BioNase, liečba sennej nádchy a nádchy alergického pôvodu
Biolampa BioNase, liečba sennej nádchy a nádchy alergického pôvodu
Biolampa BioNase, liečba sennej nádchy a nádchy alergického pôvodu
Biolampa BioNase, liečba sennej nádchy a nádchy alergického pôvodu
Biolampa BioNase, liečba sennej nádchy a nádchy alergického pôvodu
Biolampa BioNase, liečba sennej nádchy a nádchy alergického pôvodu
Biolampa BioNase, liečba sennej nádchy a nádchy alergického pôvodu
Biolampa BioNase, liečba sennej nádchy a nádchy alergického pôvodu
29,90€
bez DPH: 24,92€
 • Sklad: aktuálne vypredané
 • Hmotnosť: 0.20kg
 • SKU: 49/22083
 • MPN: 22083

Biolampa BioNase, liečba sennej nádchy a nádchy alergického pôvodu

Svetelná terapia BioNase (balenie neobsahuje krabičku-obal)

nie je ani chemická, ani farmakologická a nemá žiadne známe vedľajšie účinky. Je založená na princípe fototerapie (liečenie svetelnou energiou). Prístroj BioNase ™ využíva technológiu nízkoúrovňového monochromatického svetla na liečbu sennej nádchy a nádchy alergického pôvodu.

Povedzte Stop! nádche, nádche z prechladnutia a nádche alergického pôvodu - liečbou BioNase, bez nutnosti užívania liekov, bez bolesti, bez pocitu tepla počas liečby, bez vedľajších účinkov.

Zápal nosovej slizové membrány sa nazýva nádcha. Symptómy zahŕňajú kýchanie a tečenie z nosa alebo jeho svrbenie, spôsobené podráždením a upchaním nosa. Existujú dva typy nádchy: alergická nádcha a nealergická nádcha.

Alergická nádcha je v zásade neprimeraná, prehnaná reakcia imunitného systému ľudského tela. Imunitný systém normálne chráni telo pred vírusmi a baktériami tým, že vytvára protilátky, aby s nimi bojovali. Pri alergickej nádche imunitný systém začne bojovať proti v podstate neškodným, neinfekčnom časticiam, ako sú rastlinné pele, plesne, prachové častice, zvieraciu srsť, priemyselné chemikálie (vrátane tabakového dymu), potraviny, liečivá a hmyzie jedy.

 

Vaše telo nemusí odpovedať alergickou reakciou, keď sa prvýkrát nadýchate alergénu ako je napríklad peľ trávy. Keď inhalujete tento peľ nabudúce, môže u vás dôjsť k upchatiu nosa ak dýchacím ťažkostiam. To je spôsobené odozvou vášho imunitného systému na tento podnet. Alergickú nádchu môžete mať po mnoho rokov; je to potom nádcha chronická. Počas takého obdobia môžete stratiť niečo zo svojej citlivosti na alergény a vaša reakcia nebude tak prudká. Môžu sa ale vyvinúť komplikácie, ako je zápal prínosových dutín (sinusitída) a očné infekcie.

 

Alergická nádcha je tesne viazaná na typ astmy, ktorý spôsobujú alergie (alergická astma).

Čo spôsobuje alergickú nádchu?

Chemické látky ako histamín sa normálne ukladajú do žírnych buniek v telových tkanivách vrátane nosa a očí. Počas alergického útoku sa protilátky, v prvom rade imunoglobulín E (IgE), pripájajú k žírnym bunkám (bunky, ktoré histamín uvoľňujú) v pľúcach, v koži av slizových membránach. Akonáhle sa IgE pripojí k žírne bunke, uvoľní sa celý rad chemických látok. Jedna z týchto chemikálií, histamín, otvára (rozširuje) krvné cievy a spôsobuje sčervenanie kože a zdurenie membrán. Keď toto nastane v nose, je výsledkom kýchanie a upchatie nosa.

 

Sezónna alergická nádcha

 

Sezónna alergická nádcha čiže senná nádcha sa objavuje na jar alebo v neskorom lete. Precitlivenosť na rastliny rodu Ambrosia (nie na seno) je prvotnou príčinou sezónnej alergickej nádchy u 75 percent všetkých Američanov, ktorí touto sezónnou chorobou trpia. Ľudia citliví na trávové pele majú príznaky alergickej nádchy koncom marca alebo začiatkom apríla; alergické reakcie na plesňové spóry sa objavujú v októbri a novembri ako dôsledok padajúceho lístia.

 

Trvalá alergická nádcha

Trvalá alergická nádcha sa vyskytuje v priebehu celého roka a môže byť výsledkom citlivosti na srsť domácich zvierat, plesne v tapetách, domácich rastlinách, kobercoch a čalúnení. Niektoré štúdie naznačujú, že znečistenie ovzdušia napríklad emisiami automobilových motorov môže alergickú nádchu zhoršiť. Hoci baktérie príčinou alergickej nádchy nie sú, v jednej lekárskej štúdii sa zistilo výrazné množstvo baktérií Staphylococcus aureus v nosných prechodoch pacientov s trvalou alergickou nádchou, čo vedie k záveru, že alergický stav môže viesť k vyšším hladinám výskytu baktérií, čím sa vytvára stav, ktorý alergia zhoršuje.

Prístroj BioNase, prvý výrobok svojho druhu zameraný na hromadný predaj, je prelomový systém, ktorý používa fototerapiu na to, aby ponúkol bezbolestnú a bezliekovú úľavu od upchatie nosa, tečenie z nosa. kýchanie, svrbenie a uslzených očí, čo všetko alergickú (sennú) nádchu charakterizuje. Je to výrobok pre pultový predaj, ktorý sa už začal predávať v značných objemoch a ktorý sa stal prvým výrobkom v oblasti fototerapie, ktorý prenikol na hromadný trh.

 

Prístroj, ktorý sa aplikuje pri liečení samostatne alebo ako doplnok existujúcich liečebných postupov, využíva nízkoenergetickú a úzkopásmovú svetelnú technológiu ako protizápalovú, aby poskytla dlhotrvajúcu úľavu bez vedľajších účinkov, zatiaľ čo obvyklé lieky ako antihistaminiká a nosové spreje poskytujú len dočasnú úľavu a je s nimi spojený rad vedľajších účinkov

 

Liečba svetelnými lúčmi BIONASE je nedávno vyvinutá úspešná metóda liečby. BioNase využíva viditeľných svetelných lúčov jednej vlnovej dĺžky 630nm (červené svetlo

 

Ako BioNase funguje?

Červené svetlo vydávané svetelným zdrojom BioNase chráni nosnú sliznicu pred spustením alergickej reakcie.

Červené svetlo spôsobí, že bunky imunitného systému zodpovedné za alergické prejavy reagujú na alergény oveľa pomalšie.

Bunková stena mastocytov žírnych buniek sa stane vďaka pôsobeniu monochromatického svetla odolnejšia a nedochádza k uvoľňovaniu histamínu, hlavného mediátora alergických reakcií

zmierňuje sa patologická imunitná reakcia na alergény

 

Alergická reakcia

Pri alergii identifikuje organizmus neškodné látky ako nebezpečné. Pri kontakte sa vytvárajú protilátky a mastocyty nachádzajúce sa v nosovej sliznici začnú uvoľňovať histamín, ktorý vyvolá v tele obrannú reakciu.

 

BioNase používa viditeľný, červený lúč vlnovej dĺžky 630 nm, ktorý pôsobí na intermediálny metabolizmus, čím dochádza k spomaľovaniu imunitnej reakcie. Lúč reguluje látkovú výmenu a dbá na zmiernenie alergickej reakcie a symptómov.

Ako pôsobí BioNase?

BioNase reguluje fototerapiou tvorbu histamínu. Tak sa prirodzenou cestou (bez použitia chémie) s BioNase zmierni, prípadne úplne odstráni alergické ochorenie a ťažkosti. Organizmus sa nezaťažuje liekmi. BioNase nemá žiadne vedľajšie účinky.

Presvedčivý úspech BioNase

 

Liečba BioNase bola podrobená klinickým testom a výsledkom je signifikantné zníženie príznakov alergie u väčšiny pacientov. Liečba ukázala, že sa sliznica stane menej senzitívne a behom dvoch týždňov sa zmenšia alergické príznaky.

 

Vo väčšine prípadov poskytne BioNase rýchlu úľavu. Niektoré príznaky môžu poľaviť alebo dokonca zmiznúť v priebehu niekoľkých hodín. V ostatných prípadoch v priebehu niekoľkých dní.

 

Výhoda liečby s BioNase

Hlavnou výhodou liečby svetelnými lúčmi BioNase je lokálne použitie bez nutnosti celkovej farmakologie.Léčba neovplyvňuje iné časti tela, navyše BioNase poskytne dlhodobú úľavu, zmierni, až úplne odstráni prejavy alergie. Vhodné liečba alergickej nádchy pre ženy v tehotenstve.

 

Použitie BioNase

Zdroj lúča sa vkladá do nosa, každá liečba trvá 4 a1 / 2 minúty minúty, počas tejto doby je prístrojom generované svetlo jednej presne určenej vlnovej dĺžky 630nm (v červenom viditeľnom spektre). Stlačením tlačidla ŠTART na BioNase sa zapne zdroj lúčov. Po 4 a 1/2 minútach sa sám vypne, takže čas liečby je zakaždým rovnaký. Na začiatku by mala byť liečba vykonaná trikrát denne. U extrémnych alergických reakcií môže byť liečba opakovaná častejšie bez hrozby vedľajších účinkov. Akonáhle príznaky poľavia, môže byť počet použití znížený na dve denne. Ak sa výsledok lepší, stačí terapiu opakovať iba raz denne. Aby bolo zlepšenie trvalo, je dôležité, aby liečba pokračovala najmenej 1 - 2 týždne. Najlepšie je vykonať liečbu ráno a opakovať večer pred spaním. Ak poznáte, aký typ peľu spôsobuje vašu alergiu, pozrite sa do peľového kalendára a začnite s liečbou BioNase jeden týždeň pred výskytom pôvodcu vašej alergie, aby bolo zabránené príznakom, alebo aby sa žiadne príznaky neobjavovali. Podľa intenzity alergie vykonávajte liečbu dvakrát až trikrát denne. Peľový kalendár:

?

 

Technické parametre prístroja BioNase:

 

 • Fototerapia: monochromatické svetlo 630nm
 • Intenzita žiarenia: min. 6mW pre každú nosnú dierku
 • Časový spínač: ovládaná tlačidlom s automatickým vypínaním po 4,5 min.
 • Presnosť čas. spínače: 10% tolerancia
 • Kontrolka prevádzky: zelená LED dióda signalizujúca prevádzku
 • Napájanie: 9V alkalická batéria
 • Životnosť batérie: 100 liečebných cyklov
 • Indikácia vybitia batérie: blikanie LED diódy
 • Hmotnosť: 120g s batériou, 70g bez batérie
 • Rozmery: 90x65x30 mm
 • Záruka: 36 mesiacov

 

BALENIE OBSAHUJE :

 • Prístroj BioNase - prístroj je dodávaný bez krabičky
 • Nosový aplikátor
 • Návod SK/CZ

 

Bezpečná liečba BioNase

Červené svetlo je aj pri dlhšom použití úplne neškodné. Ak je alergia natoľko silná, že je potrebné brať lieky, môžu sa bez problémov kombinovať s BioNase. Fototerapeutický prístroj BioNase je schválený pre použitie v zdravotníctve aj pre domáce použitie.

Napíšte recenziu

Poznámka: HTML nie je povolená!
Zlé Dobré
Captcha
Aby sme zabezpečili maximálnu funkcionalitu tejto stránky, používame na našich stránkach cookies v súlade s platnou legislatívou. Ochrana údajov.