Menu
Košík

V súvislosti s opatreniami zamedzujúcimi šíreniu Corona vírusu SARS-CoV-2, je spôsob platby do odvolania obmedzený na:
Platba kartou, Prevodným príkazom a PayPal

Bioptron Pro 1 - fialový ilter

Bioptron Pro 1 - fialový ilter
Bioptron Pro 1 - fialový ilter
Bioptron Pro 1 - fialový ilter
Bioptron Pro 1 - fialový ilter
Bioptron Pro 1 - fialový ilter
99,00€
bez DPH: 82,50€
  • Sklad: na objednávku
  • Hmotnosť: 0.50kg
  • SKU: 146/25659
  • MPN: 25659

Bioptron Pro 1 - fialový ilter

Bioptron Pro 1 - fialový filter


Farebná svetelná terapia BIOPTRON bola vytvorená jedinečnou technológiou, ktorá nám umožňuje používať farebné svetlo vždy, keď ju potrebujeme a kdekoľvek je to vhodné pre nás (v kancelárii, počas prázdnin alebo v pohodlí nášho domova).

FIALOVÁ sa z psychologického hľadiska viaže k vlastnému poznaniu a duchovnému uvedomeniu. Vždy bola považovaná za liečivú farbu, povzbudzuje harmóniu ega a ducha. Je to mocná farba a nemala by sa používať u detí. Ako uvoľňujúca a duchovná farba sa používa v kostoloch, pri pohreboch (aby sa človek cítil bližšie k Bohu, pre povzbudenie a pochopenie), v terapeutických priestoroch, v domovoch pre seniorov; táto farba zbavuje ľudí každodenných starostí. Inšpiruje, upokojuje nervy, uvoľňuje nervové podráždenia, mierni bolesti. Použitie je jednoduché a bezpečné.

Vyvinuté a vyrobené spoločnosťou BIOPTRON AG, Švajčiarsko;
Technológia BIOPTRON je schválená a využívaná vedúcimi lekármi na hlavných univerzitách a klinikách na piatich kontinentoch.

Upozornenie!
Doplnková liečba v žiadnom prípade nenahrádza profesionálnu lekársku liečbu. Doplnkovú liečbu svetelnou terapiou konzultujte so svojím lekárom!

Napíšte recenziu

Poznámka: HTML nie je povolená!
Zlé Dobré
Captcha
Aby sme zabezpečili maximálnu funkcionalitu tejto stránky, používame na našich stránkach cookies v súlade s platnou legislatívou. Ochrana údajov.