Kategórie

Ako získať zľavu 2% na váš nákup?

Po každej objednávke, ktorú u nás urobíte Vám do 10 dní príde na vašu e-mailovú adresu, ktorú ste zadali pri objednávke od nás e-mail s odkazom na krátky dotazník, kde odpoviete na pár otázok ako ste boli spokojní s vašim nákupom v našom e-shope. Vyplnenie tohoto formulára Vám zaberie len 1 minútu.

  • otvorte e-mail, ktorý sme Vám poslali a kliknite na tlačidlo Odporúčam, prípadne ak ste neboli spokojní Neodporúčam (zvoľte podľa vlastného uváženia)
  • po otvorení stránky s dotazníkom tento dotazník prosím vyplňte
  • v dotazníku vyplňte aspoň jedno polí Zhrnutie, alebo Pre a Proti, čo umožní, že Vašu recenziu si budú môcť prečítať ostatní návštevníci portálu heureka.sk
  • poslednú vec, ktorú je potrebné spraviť, aby sme vedeli, že ste splnili podmienky získania zľavy, odpovedzte na zaslaný e-mail, nemusíte nič písať len dajte odpovedať a odoslať a my Vám pošleme na vašu e-mailovú adresu zľavový kupón na Váš ďaľší nákup v našom e-shope


Čo je Heureka a prečo nám pomôže ak vyplníte dotazník?
Heureka je najväčší nákupný portál a porovnávač cien na slovenskom internete. Každý mesiac navštívi tento portál v priemere 1,5 milióna užívateľov.

Heureka porovnáva ceny, prináša recenzie e-shopov, hodnotenia a skúsenosti ostatných nakupujúcich ako aj recenzie produktov. Heureka označuje kvalitné a spoľahlivé e-shopy – na základe skúseností tisícov nakupujúcich a udeľuje e-shopom certifikáty Overené zákazníkmi.

Recenziou na Heureka nám pomáhate sa zlepšovať a my Vás za to odmeníme :)