Kategórie
Výrobca: Activ
Model: 104034
Hmotnosť: 0,1 kg
Dostupnosť:
skladom, 3-7 dní
7,40€ 11,60€
bez DPH: 6,17€

Hybridný lak na nechty 21 Brown Eyed Girl - Tmavo hnedá 15 ml.

Géllak na nechty
Farba: tmavo hnedá
Objem: 15 ml.

Čo je hybridná manikúra?
Hybridná manikúra je metóda zdobenia nechtov, ktorá sa vykonáva pomocou špeciálnych preparátov, ktoré sa vytvrdzuju v UV lampe. Je to metóda, v ktorej sa skíbila gélova metóda s tradičným lakovaním nechtov. V čom spočíva inovatívnosť tejto metódy? Unikátna receptúra týchto kozmetických produktov ma za následok, že hybridná manikúra vydrží na nechtoch až 3 týždne (v závislosti na kvalite prírodných nechtov a štýlu života). Nechty sú odolné voči poškodeniu a lak neopuká a nepoškriabe sa.

Ako prebieha zdobenie?
Aplikácia sa začína klasickou manikúrou, ktorá spočíva v zatlačeniu nechtovej kožičky, vypilnikovaniu a vyleštenia nechtov do požadovaného tvaru. Na takto pripravené nechty nanášame HYBRID BASE COAT, farebný hybrid a nakoniec vrchnú vrstvu. Každá z týchto vrstiev sa vytvrdzuje v UV lampe.

Spôsob použitia:
1, Zmatni nechtovú platničku a očisti ju Cleanerom ACTIV, následne naneste vrstvu HYBRID AIR BOND a počkajte 15 sekúnd kým sa odparí.

2, Aplikujte HYBRID BASE COAT prípravok, ktorý zlepší priľnavosť hybridného laku na nechty a nechajte vytvrdnúť v UV lampe 2 minúty.

3, Následne nanášame farebný hybridný lak na nechty HYBRID COLOR a necháme vytvrdnúť v UV lampe 2 minúty. Pri niektorých odtieňoch je nutné aplikovať ešte jednu farebnú vrstvu aby bola vyššia farebná intenzita.

4, Aby nechty dostali pekný lesk aplikujeme ako poslednú vrstvu HYBRID TOP COAT, ktorý necháme vytvrdnuť v UV lempe 4-6 minút. Takto získame efekt nádherne lesklých nechtov.


Pozri:

Odporúčania:
- každá jedna aplikovaná vrstva? base coat, hybrid color aj top base je nutne nechať v UV lampe vytvrdnuť na každom prste osobitne hneď po aplikácii ( po aplikácii napr. farebnej vrstvy vložíme prst do lampy a asi po 20 sek. začneme aplikovať farebnú vrstvu ne nechet na druhej ruke aby sa nám urýchlila práca a takto ruky striedame) zabránime tak tomu aby sa nám farebná vrstva poškodila.
- vrstvu Top coat po vytvrdnutí v UV lampe očistíme vatovým tampónom navlhčeným Cleanerom, čím dosiahneme, že nechet bude pekný lesklý.
- v prípade aplikácie farebných lakov tmavej farby môžte aplikovať dve vrstvy top coat pretože tmavé odtieňe absorbujú viac svetla a tak po jednej vrstve nemusia byť nechty lesklé. To znamená, že aplikujete jednu vrstvu top coat na farebnú vrstvu necháme vytvrdnúť v UV lampe, očistíme cleanerom a postup opakujeme.
- hybridné laky odstraňujeme čistým acetónom.
Farba na obrázku sa môže trochu líšiť od skutočnosti.

Napíšte recenziu

Poznámka: HTML nie je povolená!
Nie som robot