16.05.2018

Ako sa používa parafín a parafínová vanička

Kozmetický parafín a parafínová vanička- neoddeliteľná súčasť kozmetických salónov.

Parafín je druh vosku, ktorý sa získava z ropných produktov a vďaka svojmu unikátnemu zloženiu sa stal zaujímavou prísadou v kozmetickom priemysle. Je mimoriadne bohatý na minerálne látky, najmä na železo, horčík a kremík. Je tiež cenným zdrojom vitamínu E, ktorý sa často pridáva do krémov pre zrelé ženy, keďže pomáha bojovať so starnutím pleti.

Zobraziť viac
25.04.2018

Ošetrenie pleti kozmetickým prístrojom Dermo Lift & Peel SYIS

Kozmetický prístroj Dermo Lift & Peel je určený na vykonávanie kozmetickej procedúry v domácnosti, ale aj v kozmetických salónoch u profesionálov. Kozmetickým prístrojom Dermo Lift & Peel môžeme vykonávať aplikácie Kavitačného peelingu alebo sonoforézy. Je veľmi jednoduchý na používanie, čo umožňuje vykonávať vybrané aplikácie bezpečne a neinvazívne.

Zobraziť viac
23.04.2018

Mikroihlová mezoterapia

Procedúra mikroihlovou mezoterapiou je dnes veľmi žiadaná a zákazníčky si ju volia práve preto, že pozitívne výsledky je možné vidieť už aj druhý týždeň po jej absolvovaní. Stimulácia kože spôsobuje výrazne lepšiu absorpciu následne aplikovanej kúry. Pozrime sa bližšie na čo všetko je vhodná a ako je možné dosiahnuť jej čo najlepší efekt na pleti.

Zobraziť viac
12.03.2018

Dermaroller SYIS - alternatívna náhrada za IPL laser, plastickú chirurgiu a chemický peeling

Derma Roller SYIS je profesionálne zariadenie na mikroihlovú mezoterapiu, ktoré môže nahradiť použitie IPL laseru, plastickú chirurgiu a taktiež chemický píling.

Mezoterapia predstavuje  inovatívny spôsob regenerácie a výživy pokožky. DermaRoller SYIS je na kozmetickom trhu pomôcka vysokej kvality. Valček pokrytý tenkými titanovými ihličkami o dĺžke od 0,25 mm do 2,0 mm vykoná v dobe pôsobenia 5 minút 250 tisíc vpichov do pokožky.

Zobraziť viac
18.02.2018

Ak vás trápia vrásky, vyskúšajte mikrodermabráziu, problematická pleť ocení chemický peeling.

Drobné šupiny, sivý odtieň, neveľké zapálené vyrážky. Presne takto sa dožaduje pleť peelingu. Ak ho z pravidelného ošetrenia vynecháte, na povrchu pleti vznikne hrubšia zrohovatená vrstva. Príliš veľa odumretých buniek bráni preniknutiu výživných látok do pokožky.

Zobraziť viac
25.01.2018

Ako na pekné nechty na rukách aj nohách

Ak vás ošetrovanie nechtov bolí, zmeňte pedikérku. Potom si vyberte správny typ nechtov a trendovú farbu. Starostlivosť o nechty je veľmi dôležitá.

Zobraziť viac
25.04.2008

Prehľad ochorení liečiteľných biolampou

V tabuľke nájdete stručný prehľad najčastejších ochorení vhodných pre liečbu biolampou Biostimul, a to vrátane údajov o odporúčanom počte a dĺžke aplikácií. Mimoriadne dobrú úspešnosť liečby biolampy Biostimul zaručuje hĺbka prieniku svetelných lúčov do živého tkaniva 4,5 až 6 cm v kombinácii s najvyššou mierou polarizácie, aká u biolámp vôbec existuje až 99%. 

Zobraziť viac