Menu
Košík

Fototerapia - kozmetické prístroje

Fototerapia je neinvazívna terapia svetlom, ktorá dopĺňa telu vlastné prirodzené schopnosti, aby obnovovali pokožku a pomáhali tak minimalizovať viditeľné známky starnutia. Nejde ani o laserové ani o intenzívne pulzné svetlo, ale je to špeciálne čisté svetlo vydávané LED diódami – v spektre videteľného červeného svetla o vlnovej dĺžke (633nm), čo znamená, že môže byť použité samostatne alebo v kombinácii s rôznymi prípravkami na starostlivosť o pleť a s kozmetickými ošetreniami na zlepšenie účinku. Toto svetlo neobsahuje UVA, UVB ani infračervené žiarenie, a preto je úplne bezpečné. Prístroj fototerapia má optimálne, presne spočítanú intenzitu jednotlivých dávok svetla, takže po aplikácii nedochádza k farebným zmenám pokožky, k poškodeniu mazových žliaz, ani k nežiaducému prehrievaniu tkanív. Fototerapia je úplne neinvazívna, bezpečná, bezbolestná a nevyžaduje žiadnu rekonvalescenciu.
SKU: 122947 Sklad: 3-7 dní
Kozmetický prístroj Slimming Roller System O-SHAPE II je novinka na trhu HI-TECH kozmetických prístrojov. Obsahuje v sebe najefektívnejšie a najmodern..
7 838,90€
bez DPH:6 532,42€
Zobrazé 1 do 1 z 1 (1 strán)
Aby sme zabezpečili maximálnu funkcionalitu tejto stránky, používame na našich stránkach cookies v súlade s platnou legislatívou. Ochrana údajov.

Tento produkt je aktuálne vypredaný.
Zanechajte nám prosím Vašu e-mailovú adresu a my Vás budeme e-mailom informovať, keď bude tento produkt opäť dostupný.

E-mail