Menu
Košík

V súvislosti s opatreniami zamedzujúcimi šíreniu Corona vírusu SARS-CoV-2, je spôsob platby do odvolania obmedzený na:
Platba kartou, Prevodným príkazom a PayPal

Ionofréza - kozmetické prístroje

Ionofóréza (galvanometria) je proces vpravovania účinných látok, ktorý pootvorí vrchné vrstvy kože a umožňuje tak preniknúť účinným látkam cez pokožku do nižších vrstiev\npomocou účinku elektrického prúdu. Efekt prieniku do kože sa znásobuje využitím pórov a výstupov potných a mazových žliaz. Sily zásahu \"elektrickým prúdom\" sa nemusíte obávať. Sú to bezpečné a bezbolestné\nprocedúry, ktoré sa vykonávajú pomocou mikroprúdu 0,5 - 3 mA. Účinnosť pôsobenia látok, vnikajúcich do hlbších vrstiev pokožky, narastá najmä vďaka\nionoforetickému pootvoreniu pórov. Ionoforéza slúži na vpravovanie hydrofilných látok, využívajúc pri tom galvanický prúd. Hydrofilné produkty určené na ionoforézu by mali mať schopnosť chemickej disociácie.\nOšetrenie sa odporúča hlavne pri problémovej a starnúcej pleti.\nVyužitím elektrického prúdu, kladne a záporne nabitých elektród a ionizovaných aktívnych\nlátok zabezpečujeme ich vniknutie do hlboko uložených tkanív. Bez použitia invazívnych metód\n(ihla) sa aktívne látky dostávajú do hlboko uložených tkanív a napomáhajú zbavovať sa\nprebytočného tuku, zlepšujú metabolizmus a regenerujú kožu.
SKU: 103897 Dostupnopsť: 3-7 dní
Multifunkčný kozmetický prístroj REDLINE 27v1 zahŕňa v sebe všetky potrebné kozmetické zariadenia, potrebné v každom kozmetickom salóne. Slúži na kozm..
1 035,00€
bez DPH:862,50€
Zobrazé 1 do 1 z 1 (1 strán)
Aby sme zabezpečili maximálnu funkcionalitu tejto stránky, používame na našich stránkach cookies v súlade s platnou legislatívou. Ochrana údajov.