Menu
Košík

V súvislosti s opatreniami zamedzujúcimi šíreniu Corona vírusu SARS-CoV-2, je spôsob platby do odvolania obmedzený na:
Platba kartou, Prevodným príkazom a PayPal

Set filtrov Therapy Air®

Set filtrov Therapy Air®
Set filtrov Therapy Air®
Set filtrov Therapy Air®
Set filtrov Therapy Air®
Set filtrov Therapy Air®
749,00€
bez DPH: 624,17€
 • Sklad: 3-7 dní
 • Hmotnosť: 2.00kg
 • SKU: PWC-570-49
 • MPN: 25583

Set filtrov Therapy Air®

Set čistiacich filtrov k prístroju Therapy Air® Ion PWC-570, balenie na jeden rok.

Chráňte seba i svoju rodinu s prístrojom Therapy Air® Ion so špičkovým systémom čistenia vzduchu pomocou piatich filtrov, ktorý vám dodá čistý a zdravý vzduch. Našimi jedinečnými filtrami neprenikne žiadna škodlivá látka, iba dokonale vyčistený vzduch. Set obsahuje 2 antibakteriálne filtre, 1 HEPA filter, 1 antialergénny filter a 1 uhlíkový filter. Výmena špeciálnych filtrov prístroja Therapy Air ® iOn sa odporúča raz za rok, ale konkrétna početnosť výmien bude závisieť od stupňa znečistenia vzduchu.

Prístroj Therapy Air® iOn od firmy Zepter je ideálne riešenie pre zachovanie čistého, bezpečného a zdravého prostredia doma aj na pracovisku. Obsah znečisťujúcich látok vo vzduchu, prašnosť, teplota a vlhkosť môžu teraz byť pod kontrolou doma, v kanceláriách, v školách, v nemocniciach, v lekárňach, čakárňach, v továrňach, hoteloch, vo fitness centrách, v reštauráciách, skrátka všade, kde je znečistený vzduch. Všade, kde sa dýcha, má svoje miesto Therapy Air® iOn. Naša priekopnícka technológia založená na piatich filtroch vytvára približne 220 000 záporne nabitých iónov na meter kubický, čo zodpovedá množstvu iónov nameranému v najzdravších prostrediach na Zemi.

Prístroj Therapy Air® Ion obsahuje tieto filtre:

 1. ANTISTATICKÝ FILTER odstraňuje väčšie častice prachu, plesní, vlasy, lupiny a zvieraciu srsť.
 2. ANTIBAKTERIÁLNY FILTER odstraňuje zvyšné drobné častice prachu, baktérie väčšie ako 1 mikrón a pele a súčasne chráni susedný HEPA filter.
 3. HEPA FILTER likviduje najdrobnejšie prachové čiastočky a tabakový dym, zatiaľ čo antibakteriálny thiabenzadol (organická antibakteriálna zlúčenina) odstraňuje bacily, spóry plesní a iné zárodky, čím predchádza riziku infekcie.
 4. ANTIALERGÉNNY FILTER obsahuje zmes striebra, minerálu apatitu a antibakteriálneho činidla. Zmes je mimoriadne účinná pri potláčaní baktérie legionela, ktorá ohrozuje najmä malé deti. Filter obsahuje aj extrakt z listov ginka dvojlaločného (Ginkgo biloba), ktorý sa s úspechom používa pri astme, pľúcnych chorobách a problémoch krvného obehu a na odstraňovanie príčin alergií, chrípkových vírusov a baktérií.
 5. UHLÍKOVÝ FILTER vďaka vysokej absorpčnej schopnosti odstraňuje nepríjemné pachy z varenia, toxické plyny a ďalšie príčiny zápachu.

Obsah balenia

 • 1x antistatický filter
 • 2 x antibakteriálny filter
 • 1 x HEPA filter
 • 1 x antialergénny filter
 • 1 x uhlíkový filter

Poznámky:

 • filtre majú ochrannú fóliu. Pred použitím ju odstráňte
 • na výrobok sa nevzťahuje záruka – spotrebné položky

Napíšte recenziu

Poznámka: HTML nie je povolená!
Zlé Dobré
Captcha
Aby sme zabezpečili maximálnu funkcionalitu tejto stránky, používame na našich stránkach cookies v súlade s platnou legislatívou. Ochrana údajov.