Kategórie
Výrobca: Zepter
Model: 144/25656
Hmotnosť: 0,5 kg
Dostupnosť:
aktuálne vypredané
99,00€ 109,00€
bez DPH: 82,50€

Bioptron Pro 1 - modrý filter


Farebná svetelná terapia BIOPTRON bola vytvorená jedinečnou technológiou, ktorá nám umožňuje používať farebné svetlo vždy, keď ju potrebujeme a kdekoľvek je to vhodné pre nás (v kancelárii, počas prázdnin alebo v pohodlí nášho domova).

MODRÁ farba je z psychologického hľadiska pri emočných stavoch viac upokojujúca ako zelená. Je to farba vhodná pre meditáciu a duchovný rozvoj, pretože uvoľňuje myseľ. Je to farba pravdy, oddanosti, pokoja a úprimnosti, ale tiež vyšších duševných vlastností. Upokojuje, brzdí, koncentruje, ochladzuje, preto sa používa pri popáleninách a pri znižovaní horúčky, je ideálna pre stimuláciu hojivých procesov pri zápalových stavoch - bolesti zubov, očí, zápaly kĺbov ..., harmonizuje hyperaktívne, nekontrolované a rušivé procesy, upokojuje. Použitie je jednoduché a bezpečné.

Vyvinuté a vyrobené spoločnosťou BIOPTRON AG, Švajčiarsko;
Technológia BIOPTRON je schválená a využívaná vedúcimi lekármi na hlavných univerzitách a klinikách na piatich kontinentoch.

Upozornenie!
Doplnková liečba v žiadnom prípade nenahrádza profesionálnu lekársku liečbu. Doplnkovú liečbu svetelnou terapiou konzultujte so svojím lekárom!

Napíšte recenziu

Poznámka: HTML nie je povolená!
Nie som robot