Menu
Košík

V súvislosti s opatreniami zamedzujúcimi šíreniu Corona vírusu SARS-CoV-2, je spôsob platby do odvolania obmedzený na:
Platba kartou, Prevodným príkazom a PayPal

Vstavané odsávačky

Vstavaná odsávačka prachu na nechty je užitočným zariadením, ktoré by namlo chýbať v nechtovom salóne alebo v salóne krásy, kde ponúkate služby modelácie nechtov uv gélom na nechty, gél lakmi alebo akrylom na nechty. Odsávačka prachu je zariadenie, ktoré sa svojím spôsobom stará o vaše zdravie a zdravie vaších klientov tým, že pohlcuje prachové čiastočky, ktoré sa uvoľňujú pri brúsení nechtov brúskou na nechty alebo pilníkom na nechty. Vstavaná odsávačka prachu vám nezavadzia na pracovnom stole ani Vás inak neobmedzuje. Odsávačka prachu tiež výrazne prispieva k predĺženiu životnosti brúsky na nechty, tým že v značnej miere zabraňuje vniknutiu prachu do brúsky na nechty.
SKU: 126320 Dostupnopsť: skladom
Zabudovateľná odsávačka prachu AM-8B pre inštaláciu do stola je vhodná pre profesionálov pre udržanie čistoty na praovisku. Výkonný, ale veľmi tichý v..
43,70€
bez DPH:36,42€
SKU: 122823 Dostupnopsť: skladom
Zabudovaná odsávačka prachu AM-8A pomáha udržiavať hygienu na pracovnom mieste, pohlcuje až 99% prachu. Technické parametre: napätie: 220-230 V / 50..
33,40€
bez DPH:27,83€
SKU: 101365 Dostupnopsť: 3-7 dní
ODSÁVAČKA PRACHU VSTAVANÁ Pohlcovač prachu na pripevnenie Pohlcovač prachu pomáha udržiavať hygienu na pracovnom mieste, pohlcuje 99% prachu. Je dost..
73,90€
bez DPH:61,58€
Zobrazé 1 do 3 z 3 (1 strán)
Aby sme zabezpečili maximálnu funkcionalitu tejto stránky, používame na našich stránkach cookies v súlade s platnou legislatívou. Ochrana údajov.