Menu
Košík

Užitočné články RSS Feed

15 Feb Diamantová dermabrázia a hydro peeling
okbeauty.sk 0 2046
Diamantová dermabráziaDiamantová mikrodermabrázia je neinvazívna kozmetická procedúra pre obnovu pleti s použitím sterilných diamantových hlavíc, ktoré jemne obrusujú najvrchnejšiu vrstvu pokožky. Diamantové častice, ktorými sú hlavice pokryté jemne obrusujú a odstraňujú odumretú vrchnú vrstvu pokožky a pripravia ju tak na ďalšie kozmetické ošetren..
17 Dec Ako sa používa parafín a parafínová vanička
okbeauty.sk 0 1433
Kozmetický parafín a parafínová vanička je neoddeliteľná súčasť kozmetických salónov.Parafín je druh vosku, ktorý sa získava z ropných produktov a vďaka svojmu unikátnemu zloženiu sa stal zaujímavou prísadou v kozmetickom priemysle. Je mimoriadne bohatý na minerálne látky, najmä na železo, horčík a kremík. Je tiež cenným zdrojom vitamínu E, ktorý..
10 Sep Ako vybrať kozmetické kreslo
okbeauty.sk 0 1136
Profesionálne kozmetické kreslo je základným prvkom úspešného kozmetického salónu. Kozmetické kreslo by malo pomôcť klientovi oddýchnuť si a zároveň umožniť kozmetičke ergonomickú a pohodlnú prácu.  Ovládanie polohy jednotlivých častíelektrické kozmetické kreslá Plne nastaviteľné alebo čiastočné nastaviteľné polohy kresla ovládačmi Počet mo..
17 Jul Ako vybrať pedikérske kreslo
okbeauty.sk 0 1495
Ako vybrať pedikérske lehátkoPedikérske lehátka sú nevyhnutnou súčasťou pedikérskeho salónu. Pedikúra je vyhľadávanou procedúrou a preto je výber pedikérskeho kresla, ktoré sú často multifunkčné a umožňujú vykonávanie rôznych typov ošetrení veľmi dôležité. Okrem pedikúry to môžu byť rozličné kozmetické či masážne ošetrenia. Správne pedikérske kresl..
27 Jun Najčastejšie otázky ohľadom používania biolampy
okbeauty.sk 0 5982
Najčastejšie otázky ohľadom používania biolampyPri používaní liečebnej lampy Vás môže napadnúť mnoho otázok ako napríklad: koľko minút denne je treba sa liečiť, v akej polohe musí byť telo, pri akých chorobách sa môže lampa aplikovať, je možné vynechať lieky, koľkokrát denne je potrebná liečba, aké sú vedľajšie účinky, ako sa lieči s farbami, atď. ..
17 May Starostlivosť, údržba brúsky na nechty
okbeauty.sk 0 1664
Najčastejší dôvod reklamácie pri brúskach na nechty: Brúska prestala fungovať, kontrolka svieti, brúsna hlavica nefunguje, neotáča sa!Pomerne často sa stáva, že po zakúpení brúsky na nechty jej okrem používania nato na čo je určená nevenujeme žiaden čas na jej údržbu a tak brúska časom môže prestane pracovať, jednoducho sa zasekne a nie je možné ..
20 Feb Svetelná terapia, Bioptron a Nobelova cena
0 2297
Kam nechodí slnko, chodí lekárUrčite všetci poznáte toto známe príslovie! A mnohí z vás ho na sebe pociťuje a vníma. Dlhá jeseň a zima bez dostatočného množstva svetla či slnečných lúčov neprospieva nášmu zdraviu a tiež ani psychike.Pozitívne účinky svetla a slnka sú pre zdravie nepopierateľné. Už okolo roku 1 400 pred naším letopočtom sa zača..
25 Sep Úľava od bolesti pomocou liečebnej lampy
okbeauty.sk 0 2633
Pred ošetrením je dôležité, aby sme ošetrovanú oblasť dôkladne očistili. Aplikácia liečebnej lampy s polarizovaným svetlom v prípade kožných problémov v sebe zahŕňa všetky kožné poruchy spôsobené infekciami alebo alergiami.Ošetrovanie svetelnou terapiou má v prípade akútnych ochorení rýchlejšie priaznivé účinky, v prípade chronických porúch je po..
20 Aug Bez svetla nie je život!
0 791
BEZ SVETLA NIE JE ŽIVOT!Svetlo je:Hlavný zdroj životaHlavný zdroj energieVedecky a lekársky je dokázané, že mnohé ochorenia a psychické poruchy sú spôsobené nedostatkom svetla. Dnes trávime takmer 90 % času vo vnútorných priestoroch, bez prístupu prírodného svetla. Pre naše zdravie to predstavuje vysoké riziko vzniku viacerých ochorení. Na to, aby ..
23 Apr Liečba dermatologických ochorení pomocou polarizovaného svetla
okbeauty.sk 0 1348
Na kožu pôsobí viacero faktorov z vonkajšieho prostredia. Fyzikálne, biologické a chemické faktory ovplyvňujú naše zdravie. Z fyzikálnych faktorov na nás najviac pôsobí ultrafialové žiarenie, teplo, chlad. Z biologických faktorov môžeme spomenúť infekcie baktériami, vírusmi, plesňami a parazitmi a v neposlednom rade pôsobenie chemikálií. Okrem vonk..
12 Mar Liečivé vlastnosti svetla biolampy
okbeauty.sk 0 1949
Liečivé vlastnosti svetla biolampySvetlo liečebnej biolampy je lineárne polarizované svetlo, čo znamená, že sa jeho svetelné vlny pohybujú v rovnobežných rovinách. Stupeň polarizácie je viac ako 99 %.Svetlo polarizačnej lampy je polychromatické. Znamená to, že neobsahuje iba svetlo s jedinou frekvenciou (ako napr. laserové svetlo), ale širšiu o..
20 Feb Bioptron, revolúcia v liečbe svetlom!
0 867
BIOPTRON: REVOLÚCIA V LIEČBE SVETLOM!PatentovanýKlinicky testovaný, osvedčený a certifikovanýPrístroj vyrobený vo Švajčiarsku (v súlade s 93/42/EEC)Bezpečná a účinná terapia so širokou škálou použitia pre vaše zdravie, krásu a pohodu:Prírodná terapia a liečba bolestiRehabilitáciaPrevenciaBez známych vedľajších účinkovNa domáce i profesionálne použi..
Zobrazé 1 do 12 z 12 (1 strán)

Tento produkt je aktuálne vypredaný.
Zanechajte nám prosím Vašu e-mailovú adresu a my Vás budeme e-mailom informovať, keď bude tento produkt opäť dostupný.

E-mail