Kategórie
Výrobca: Zepter
Model: 142/25654
Hmotnosť: 0,5 kg
Dostupnosť:
aktuálne vypredané
99,00€ 109,00€
bez DPH: 82,50€

Bioptron Pro 1 - oranžový filter


Farebná svetelná terapia BIOPTRON bola vytvorená jedinečnou technológiou, ktorá nám umožňuje používať farebné svetlo vždy, keď ju potrebujeme a kdekoľvek je to vhodné pre nás (v kancelárii, počas prázdnin alebo v pohodlí nášho domova).

ORANŽOVÁ je veselá, kreatívna a teplá farba plná radosti, ktorá v sebe spája fyzickú energiu s duševnými vlastnosťami. Je to farba kreativity a schopnosti vedieť sa prispôsobiť. Navodzuje všeobecný pocit pohody a veselej mysle. Oranžová symbolizuje teplo a blahobyt a súvisí so sebaúctou: napr. oranžová stena v jedálni podporí rodinnú spolupatričnosť, oranžové východy a západy slnka relaxáciu. Zahrieva, stimuluje (je jemnejšia ako červená), uvoľňuje kŕčovité, odborne povedané spazmové stiahnutie kostrového alebo hladkého svalstva. Použitie je jednoduché a bezpečné.

Vyvinuté a vyrobené spoločnosťou BIOPTRON AG, Švajčiarsko;
Technológia BIOPTRON je schválená a využívaná vedúcimi lekármi na hlavných univerzitách a klinikách na piatich kontinentoch.

Upozornenie!
Doplnková liečba v žiadnom prípade nenahrádza profesionálnu lekársku liečbu. Doplnkovú liečbu svetelnou terapiou konzultujte so svojím lekárom!

Napíšte recenziu

Poznámka: HTML nie je povolená!
Nie som robot