Menu
Košík

Ionofréza - kozmetické prístroje

Ionofóréza (galvanometria) je proces vpravovania účinných látok, ktorý pootvorí vrchné vrstvy kože a umožňuje tak preniknúť účinným látkam cez pokožku do nižších vrstiev\n pomocou účinku elektrického prúdu. Efekt prieniku do kože sa znásobuje využitím pórov a výstupov potných a mazových žliaz. Sily zásahu \"elektrickým prúdom\" sa nemusíte obávať. Sú to bezpečné a bezbolestné\n procedúry, ktoré sa vykonávajú pomocou mikroprúdu 0,5 - 3 mA. Účinnosť pôsobenia látok, vnikajúcich do hlbších vrstiev pokožky, narastá najmä vďaka\n ionoforetickému pootvoreniu pórov. Ionoforéza slúži na vpravovanie hydrofilných látok, využívajúc pri tom galvanický prúd. Hydrofilné produkty určené na ionoforézu by mali mať schopnosť chemickej disociácie.\n Ošetrenie sa odporúča hlavne pri problémovej a starnúcej pleti.\n Využitím elektrického prúdu, kladne a záporne nabitých elektród a ionizovaných aktívnych\n látok zabezpečujeme ich vniknutie do hlboko uložených tkanív. Bez použitia invazívnych metód\n (ihla) sa aktívne látky dostávajú do hlboko uložených tkanív a napomáhajú zbavovať sa\n prebytočného tuku, zlepšujú metabolizmus a regenerujú kožu.
SKU: 104726 Sklad: aktuálne vypredané
Kozmetický prístroj 29v1 Giovanni Elegante je multifunkčné zariadenie s (29 funkciami) kozmetickej značky Giovanni. Séria GLASS je nová verzia klasick..
1 435,00€
bez DPH:1 195,83€
SKU: 103897 Sklad: skladom
Multifunkčný kozmetický prístroj REDLINE 27v1 zahŕňa v sebe všetky potrebné kozmetické zariadenia, potrebné v každom kozmetickom salóne. Slúži na kozm..
1 035,00€
bez DPH:862,50€
Zobrazé 1 do 2 z 2 (1 strán)
Aby sme zabezpečili maximálnu funkcionalitu tejto stránky, používame na našich stránkach cookies v súlade s platnou legislatívou. Ochrana údajov.

Tento produkt je aktuálne vypredaný.
Zanechajte nám prosím Vašu e-mailovú adresu a my Vás budeme e-mailom informovať, keď bude tento produkt opäť dostupný.

E-mail