Kategórie
Výrobca: MediLight
Model: 3/19508
Hmotnosť: 2,0 kg
Dostupnosť: na sklade, 2-3 dni.
299,00€ 374,00€
bez DPH: 249,17€

Biolampa Medilight + kolorterapia 7 filtrov + kufrík

Ak hľadáte kompromis medzi strednou a vyššou triedou biolámp, biolampa Medilight je tou správnou voľbou. Elegantné a kvalitné prepracovanie tela a vysoká funkcionalita z nej robia výrobok prvotriednej kvality, ktorú si môže dovoliť úplne každý

Biolampy Medilight sú vyrábané v Maďarsku, v krajine odkiaľ pochádza samotný vynálezca biolampy.

Biolampy Medilight prinášajú úľavu od bolesti a pomáhajú odstrániť zdravotné problémy. S jej pomocou si budete môcť opäť užívať život naplno. Táto unikátna liečebná pomôcka pracuje na základe usmernenia polarizovaného svetla, ktoré preniká do hlbších štruktúr tkaniva a tým pomáha správnej činnosti buniek a ich regenerácii. Výskumy v univerzitách a zdravotníckych centrách potvrdili, že biolampa je jednou z najúčinnejších metód liečenia bolestí spôsobených artritídou či pri pokročilých štádiách reumatizmu.

Medilight je patentovaná celosvetovo uznávaná zdravotnícka pomôcka so špeciálnym optickým mechanizmom. Tento vyžaruje svetlo spektra podobné tomu, ktoré je vyžarované prirodzene slnkom, ale bez UV žiarenia.

Biolampa Medilight zaručí najlepšie výsledky skombinovaním s filtrami určenými na terapiu farbami – kolorterapiu:

Ak potrebujete upokojiť, zharmonizovať a priviesť organizmus do rovnováhy, tak odporúčame harmonizačný zelený filter. Stimuluje vnútorný pokoj, psychologickú a emocionálnu rovnováhu, posilňuje nervový systém, pôsobí harmonizačne na činnosť srdca, ale aj na trávenie.

Ak Vás trápia zápaly aj reumatické bolesti, horúčka alebo vysoký krvný tlak, tak si zakúpte ochladzujúci modrý filter. Taktiež pomáha upokojovať návaly silných emócií ako hnev, agresia či hystéria a uvoľňuje bolesti hlavy. Je tiež veľmi účinný proti svrbeniu, podráždeniu a používa sa na ochorenia spojené s rečou.

Na upokojenie melanchólie či hystérie, zníženie vysokého krvného tlaku, stimuláciu sleziny a funkcie bielych krviniek Vám poslúži fialový filter. Posilňuje imunitný systém, zmierňuje prejavy stresu a znižuje citlivosť na bolesť. Uľahčuje detoxikáciu a utišuje zápaly.

Ružový filter ocenia predovšetkým dámy. Pôsobí upokojujúco pri pocitoch žiaľu a smútku. Pôsobením na pokožku vyhladzuje vrásky a udržiava pleť jemnú, mladú a pružnú. Má omladzujúci účinok, ale pomáha aj pri bolestiach hlavy či menštruačných bolestiach.

Na potlačenie únavy si zakúpte červený filter, ktorý vyžaruje teplo a energiu. Zmierňuje prejavy prechladnutia, reguluje krvný obeh a zvyšuje nízky krvný tlak. Takisto intenzívne pôsobí na zvyšovanie sexuálnej túžby a aktivity, stimuluje ovuláciu a menštruáciu, je tiež skvelým pomocníkom pri anémii. Uvoľňuje stuhnutosť svalov a kĺbov, zmierňuje únavu nôh.

Oranžový filter má uvoľňujúce účinky na organizmus, pomáha zmierňovať opuchy a uvoľňuje zaseknuté nervy, pôsobí stimulujúco na dýchací systém aj trávenie, podporuje činnosť štítnej žľazy, odstraňuje svalové kŕče a mamičky ocenia to, že podporuje tvorbu materského mlieka.

Balenie biolampy Medilight obsahuje samotnú biolampu, žltý (základný) filter, sieťový adaptér, plastový kufrík uľahčujúci prenos biolampy Medilight, návod na použitie v slovenskom jazyku a záručný list.

Odporúčame dokúpiť si k Vašej biolampe aj stojan, ktorý uľahčí jej použitie.

Ak máte záujem o kompletnú výbavu, tak si ju môžete zakúpiť jedným kliknutím v tomto kompletnom balení, ktoré obsahuje biolampu, všetkých 7 filtrov na kolorterapiu, stojan, kufrík a štandardné vybavenie ako sieťový adaptér, záručný list a návod na použitie v slovenskom jazyku.

Obsah balenia :

  • polarizačná liečebná Biolampa Medilight
  • 7x farebný svetelný filter
  • integrovaný 2-polohový časovač
  • sieťový adaptér
  • praktický plastový kufríkpodrobný
  • Slovenský návod na použite
  • záručný list

Biolpampa Medilight je riešením vašich zdravotných problémov.

Napíšte recenziu

Poznámka: HTML nie je povolená!
Nie som robot