Menu
Košík

Kyslíková terapia - kozmetické prístroje

Kyslíková terapia je nová neinvazívna metóda omladenia pokožky. Za pomoci hyperbarického kyslíka sa účinné zložky koncentrovane vpravujú do pokožky. Účinné zložky sa vyberajú individuálne podľa potrieb zákazníka.\n Medzi účinné zložky patria kyselina hyalurónová, antioxidanty, vitamíny alebo retinol. Pomocou pištole airbrush sa na kožu fúka kyslík, ktorý pokožku okysličuje a zlepšuje mikrocirkuláciu.\n Vďaka tomu sa koža stáva žiarivou a pôsobí sviežo. Táto terapia umožňuje vstreknutie selektívne vybraných zložiek do najhlbších vrstiev epidermis. Aplikácia pomocou hyperbarického kyslíka je v regenerácii nenahraditeľná a už po prvom ošetrení sa prejavia účinky napätej pokožky.
SKU: 124350 Sklad: 3-7 dní
Moderné kozmetické zariadenie na kyslíkovú terapiu SWISS OXY  SO3Kyslíková terapia je nová neinvazívna metóda omladenia pokožky .Za pomoci hyperbarick..
1 483,90€
bez DPH:1 236,58€
SKU: 124351 Sklad: 3-7 dní
Moderné kozmetické zariadenie na kyslíkovú terapiu SWISS OXY  SO5Kyslíková terapia je nová neinvazívna metóda omladenia pokožky .Za pomoci hyperbarick..
1 724,90€ 3 379,00€
bez DPH:1 437,42€
Zobrazé 1 do 2 z 2 (1 strán)
Aby sme zabezpečili maximálnu funkcionalitu tejto stránky, používame na našich stránkach cookies v súlade s platnou legislatívou. Ochrana údajov.

Tento produkt je aktuálne vypredaný.
Zanechajte nám prosím Vašu e-mailovú adresu a my Vás budeme e-mailom informovať, keď bude tento produkt opäť dostupný.

E-mail